Služby

Rekonstrukce bytů od 189 tis.

Kompletní rekonstrukce domu, bytu nebo jejich interiéru.

Veškeré rekonstrukce provádíme na základě předem předložených požadavků a stanovení finančního limitu. Veškeré práce jsou dodány včetně dokumentace, revizních a závěrečných zpráv. Během stavebních prací bereme v potaz představu klienta i stavební normy.

Rekonstrukce bytového jádra od 115 tis.

Design a pohodlí zde hrají významnou roli.

Design a pohodlí zde hrají významnou roli. Důležitá je určující myšlenka, která sladí potřebné zařizovací předměty do funkčního a estetického celku. Můžete si vybrat z množství návrhů nebo konceptů, které jsme pro Vás připravili pro představu, jak Vaše nová koupelna může vypadat.

3D vizualizace

Zaručujeme kvalitní provedení u všech rekonstrukcí.

Vytvoříme Vám grafický 3D návrh na míru Vaší nové koupelny. Pak už je jen krok k samotné realizaci, která pro Vás bude bez starostí.

KONKRÉTNÍ ŘEŠENÍ

NÁVRH ŘEŠENÍ REALIZACE ZAKÁZKY

PODPIS A DOMLUVA SMLOUVY

REALIZACE VAŠEHO PROJEKTU

PŘEDÁNÍ VAŠEHO PROJEKTU

Instalatéři a elektrikáři

Provádíme opravy i kompletní výměny  elektrických rozvodů a zařízení, veškerých ležatých a stoupacích rozvodů studené a teplé vody a kanalizace v bytových a rodinných domech. Rozvody potrubí provádíme z pozinku,  plastu PPR  i  mědi ve všech dimenzích.

Zedníci, sádrokartonáři a tesaři

V oboru stavebnictví poskytujeme komplexní služby. Specializujeme se především na zakázky v  Praze a okolí. U každé zakázky zajišťujeme  veškeré  potřebné práce a profese od A do Z.

Zaměření bytu

Zaměření provedeme přímo na místě, kde se rekonstrukce bude konat. Byt zaměříme pro připravu rozpočtu a případných návrhů stavebních úprav. Zkontrolujeme technický stav bytu a poradíme vhodné materiály na stavební úpravy. To vše zcela zdarma.

Stavební technik

Na stavby prováděné naší firmou dohlíží zkušený stavební technik, spolupracující s naší společností.